KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15073206
nr 1507 3206
Paavo Airola
(1918-1983), Sverige
Oljemålning, Centralstation. Signerad, daterad -47. Olja på duk, 65x81 cm, yttermått inklusive ram: 81x100xc
måndag 5 december 2022
kl 18:03:08
Paavo Airola
Läs mer om Paavo Airola